2014-07-18 Kviečiame į Nacionalinę „Sniego gniūžtės“ stovyklą moksleiviams

Nori susirasti ir draugų, ir naujų veiklų? Nori pailsinti ir galvą, ir visą savo mokslų nukankintą esybę? Aišku, kad nori, juk visa vasara tam ir skirta! Kviečiame jungtis prie mūsų – lygiai tokių pačių vasarotojų, kaip ir Tu. Mes, LKJBS „Žingsnis“ savanoriai, esame nevyriausybinė organizacija, mūsų veiklos principas – „jaunimas – jaunimui“, tad rasime bendrą kalbą.

Tad registruokis į Nacionalinę „Sniego gniūžtės“ stovyklą moksleiviams nuo 14 iki 19 metų. Stovykla vyks rugpjūčio 15­–17 dienomis Panevėžio rajone, „Trimito“ stovyklavietėje. Pagalvok, visa veikla – gamtoje, tad kaip reikiant pailsėsi nuo miesto šurmulio. Mums numatyti interaktyvūs užsiėmimai, paskaitos, seminarai ir įdomūs pokalbiai. Stovyklos vadovai – kompetentingi ir patirties turintys LKJBS „Žingsnis“ savanoriai – gyvuojame jau 17 metų, apie mus pasidomėti gali www.zingsnis.lt.

Dėmesio – stovykla yra skirta psichoaktyvių medžiagų prevencijai. Ne, mes nerodysime nuobodžių skaidrių. Mes įrodysime, kad laisvalaikį galime leisti įdomiai ir be svaigalų! Tad lauksime ir bendraminčių, ir skeptikų.

 

INFORMACIJA APIE STOVYKLĄ:

 

KADA: dalyviai renkasi rugpjūčio 15 d. per pietus, rugpjūčio 15­–17 d.

KUR: Panevėžio r. stovyklavietė „Trimitas“ 

KELIONĖ: atvykti reikės patiems iki Panevėžio autobusų stoties, toliau – užsakytas ir apmokėtas autobusas.

GYVENIMO SĄLYGOS: stovyklos metu laukia maitinimas 4 kartus per parą (bet saldainių pasiimkite – puikiai tiks užmegzti pokalbiui), bus dušai.

KAIP PATEKTI Į STOVYKLĄ: tereikia užpildyti šią registracijos formą:http://goo.gl/ebc1Ci

arba rašyti el. paštu: stovykla@zingsnis.lt (reikalinga informacija: vardas, pavardė, tel. nr., el. paštas, miestas)

 

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA ir ji jau įsibėgėjo!

Stovyklą didžiąja dalimi finansuoja Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas.

Daugiau informacijos el. paštu stovykla@zingsnis.lt arba telefonu +370 630 91 970 (Margarita).