Medžiaga darbui su rizikos vaikais (Atrankinė prevencija). Dr. A.G.Davidavičienė, Visuomeninė organizacija „Tėvai prieš narkotikus” ir Lietuvos blaivybės fondas.

Linas–pagalba vaikams. Parankinė knyga vaikų grupių vadovams. Kaip atpažinti vaikus iš svaigalais piktnaudžiaujančių šeimų, pasiruošti vaikų grupės steigimui, pradėti, tęsti ir užbaigti grupės veiklą. Noomi Tönnäng (Nomi Tioneng). Iš švedų kalbos vertė Alma Jasiulionienė. Versta iš autorės metodinės medžiagos Linus – Hela Människans barnstöd. En handbok för barngruppsledare. 2005. Išleido Lietuvos blaivybės fondas. Vilnius, 2005 m.

Linas – pagalba vaikams. Darbo knyga. Noomi Tönnäng. Parengta pagal Vyskupo M.Valančiaus blaivystės sąjūdžio, Švedijos „Hela människan” („Visas žmogus“), Lietuvos blaivybės fondo, visuomeninės organizacijos „Tėvai prieš narkotikus” ir Noomi Tönnäng kompanijos “Möte och Dialog” („Susitikimas ir dialogas“) bendradarbiavimo programą. Iš švedų kalbos vertė Alma Jasiulionienė. Versta iš Linus. Hela Människans barnstöd Arbetsbok för barngruppsledare. Vilnius, 2007 m.

Protokolo išrašas. 2000 05 29, Nr. 3. Sveikatos ugdymo ir kūno kultūros ekspertų komisijos posėdis. Nutarta: Siūlyti aprobuoti autorinę mokymo programą „Linas” ir suteikti grifą „Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos leista naudoti.”

 Prisilietimo reikšmė. Bibbi Sjögren ir Birgitta Walhagen, Liljeholmeno liaudies mokykla, Švedija. Versta iš: Bibbi Sjögren & Birgitta Walhagen, Beröringens betydelse, Liljeholmens Folkhögskola. Iš švedų kalbos vertė Alma Jasiulionienė. Išleido Visuomeninė organizacija „Tėvai prieš narkotikus“ ir Lietuvos blaivybės fondas, Vilnius, 2007 m.