Prevencija tėvams. Darbas su tėvais. Dr. A.G.Davidavičienė, Visuomeninė organizacija „Tėvai prieš narkotikus” ir Lietuvos blaivybės fondas, Vilnius, 2007 m.


Suaugusiųjų dialogas

Suaugusiųjų dialogas. Būdas susitikti. Trumpas įvadas į Suaugusiųjų dialogo išeities taškus, sąvokas ir metodiką. Rolfas Gustafsonas (Rolf Gustafson). Vuxendialog – ett sätt att mötas. Kortfattad introduktion till VuxenDialogs utgångspunkter, begrepp och metodik. Autorius - Rolf Gustafson, diakonas dialogo veiklos Viksjö iniciatorius ir VuxenDialog (Suaugusiųjų dialogas) įkūrėjas. Tai yra pirmasis numeris iš planuojamos serijos įvairių autorių nedidelių knygelių apie VuxenDialog. Jas leidžia VuxenDialog, fondo Stiftelsen Stora Sköndal programa ir Sveriges Kyrkliga Studieförbund (Švedijos bažnyčių studijų sąjunga), 1999. Iš švedų kalbos vertė Alma Jasiulionienė. Lietuvos blaivybės fondas. Vilnius, 2005 m.

Suaugusiųjų dialogas. Pokalbiai gyvenimo tėkmėje. DVP. Dialogo grupės ir vadovo parengimas. VuxenDialog. UDL.Utbildning för Dialoggrupp och Ledare, 2002. Iš švedų kalbos vertė Alma Jasiulionienė. Lietuvos blaivybės fondas. Vilnius, 2005 m.