Priklausomųjų vaikai. Svarbūs faktai. JAV Nacionalinė alkoholikų vaikų asociacija. (National Association for Children of Alcoholics).

 

Alkoholikų ir narkomanų vaikai. Tikrieji duomenys. Robertas Cukeris (Robert A. Zucker) ir Hairemas Ficdžeraldas (Hiram E. Fitzgerald). 4 NACoA Network • 2000.

 

Alkoholikų vaikai. Svarbūs faktai. Atsakymai į dažniausiai pasitaikančius klausimus apie tėvų alkoholikų vaikus. JAV Piktnaudžiavimo psichiką veikiančiomis medžiagomis ir psichikos sveikatos bei humanitarinių paslaugų valdyba SAMHSA (Substance Abuse and Mental Health Services Administration).


Seminarų LINAS pagal projektą „Programos LINAS tinklo kūrimas Lietuvoje” vertinimas. Tyrimų medžiaga. Tyrimą atliko Vilniaus universiteto Bendrosios psichologijos katedros vedėja, docentė, soc. m. dr. L. Bulotaitė. Lietuvos blaivybės fondas Vilnius, 2003 m.

 

Informacijos apie nepilnamečių rūkymą, alkoholio, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimą, apibendrinimas. Rimantė Šalaševičiūtė.Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga.

 

ATSILIEPIMAI apie seminarus, surengtus 2007 m. ir anksčiau, pagal visuomeninės organizacijos „Tėvai prieš narkotikus“ ir Lietuvos blaivybės fondo projektus. Trumpai apie savo patirtį pasakoja seminarų vedėjai pagal dr. A.G.Davidavičienės autorinę programą ir bendrą su Švedijos organizacijomis programą „Linas“.


Darbo prevencinėje programoje LINAS patirtis. Algirdas Jankauskas, Vyskupo M. Valančiaus Vilkaviškio vyskupijos blaivystės sąjūdžio Kazlų Rūdos skyriaus pirmininkas. 2007 12 27 Kazlų Rūda.

 

Dažni klausimai apie narkotikus. Informacija iš EURAD tinklapio. (Kaip apsaugoti vaiką nuo narkotikų ir sužinoti, ar jis vartoja, narkotikų politika ir kita.).

 

Filmas Sidabrinė styga“.

Švedijos Krikščioniškųjų blaivybės organizacijų susivienijimo DKSN dovana Vyskupo M.Valančiaus blaivystės sąjūdžiui.